16 kwietnia 2024 roku odbyło się spotkanie autorskie z Edytą Zarębską – autorką i ilustratorką bajek i opowiadań dla dzieci oraz Robertem Zarębskim – muzykiem i animatorem (Babcia Grunia).
Podczas spotkania pisarka opowiedziała słuchaczom historię z dzieciństwa, o tym, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji, a często kierunek marzeń i drogę odnajdujemy w książkach.
Nie zabrakło bajek głośno czytanych przez Pana Roberta oraz piosenek przy muzyce. Wszystko po to, aby zachęcić najmłodsze pokolenie do czytania książek oraz odwiedzin w bibliotece. Dzieciaki bawiły się świetnie i aktywnie brały udział w zabawach.
Spotkanie zostało zorganizowane w ramach działalności dziecięcego Dyskusyjnego Klubu Książki.

zdjęcia: Monika Ruta, Wioleta Bucior