23 sierpnia spotkaliśmy się z dziećmi w podcieniach biblioteki – była to ostatnia w tym roku impreza z cyklu „Biblioteka w plenerze”. Znane powiedzenie, że „ostatnia nie znaczy najgorsza” sprawdziło się w naszym przypadku w 100%. Tym razem główną atrakcją były warsztaty żonglerki i zawody hula-hop. Duże zainteresowanie najmłodszych wzbudzał basen z kaczuszkami i mydlane bańki. Dla starszych były łamigłówki i tematyczne puzzle dotyczące historii naszego miasta. Dzięki Paniom z Ośrodka Pomocy Społecznej twarze dzieci stały się kolorowe, a w rączki dostało się też słodkie co nieco. Na zakończenie wszyscy uczestnicy plenerów otrzymali okolicznościowe dyplomy.

Zajęcia plenerowe powoli są już za nami, ale pamiętajcie, że biblioteka jest wciąż czynna 🙂 Zapraszamy!

#fajnabiblioteka #odnawiamy