W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Opolu Lubelskim w ramach inicjatywy lokalnej, odbyło się spotkanie z podróżnikiem i współautorem bloga „Paragon z podróży”. Blog podróżniczy Bartka Szaro i Patryka Świątka był wielokrotnie nagradzani min. przez National Geographic oraz zdobył główną  nagrodę w  kategorii “Podróże i szeroki świat” w konkursie organizowanym przed portal onet.pl

Członkowie Klubu Globtrotera oraz mieszkańcy mieli okazję obejrzeć fotorelację, która nosiła tytuł „Indie bez Tadż Mahal”. Nasz gość przedstawił nam ten odległy kraj w sposób nieszablonowy, widziany oczami turysty spoza biura podróży. Uczestnicy spotkania byli zaskoczeni tak nietypowym sposobem opowieści podróżniczych oraz zaciekawieni przygodami naszego gościa. Nie obeszło się bez mnóstwa pytań oraz dedykacji w książce autorstwa naszego gościa.

Klub Globtrotera planuje kolejne spotkania z podróżnikami. Jakimi? To już niespodzianka.