Spotkanie autorskie z Panią Zofią Bigos juz za nami. Zainteresowanie osobą i twórczością Poetki było ogromne. Gościnne mury naszej biblioteki z ledwością pomieściły wszystkich chętnych. Pani Zofia prezentowała wiersze z „małą” pomocą swoich przyjaciół i rodziny. Spotkanie prowadziły Panie Ewa Śmiech i Grażyna Strawa.

Obecni byli przedstawiciele samorządu, szkół, seniorzy i młodzież. Był śmiech, czasem łzy wzruszenia i refleksja nad mijającym czasem. W trakcie spotkania chętni mogli otrzymać tomik Pani Zofii zatytułowany „Spojrzenie i Pamięć”. Atmosfera wydarzenia była niezwykle serdeczna i ciepła. Po prezentacji wierszy i rozmowie z publicznością, przyszła kolej na podziękowania i pożegnanie.

Cieszymy się, że miejska biblioteka jest miejscem tak udanych eventów i mamy nadzieję, że tego rodzaju spotkań będzie więcej, a nasza społeczność pozna i odkryje jeszcze wielu lokalnych Twórców. Dziękujemy!

Zdjęcia: Monika Przychodzeń